top of page

Havayolu Taşımacılığı

Küresel hava kargo operasyonları ve güçlü iş ortakları ile müşterilerimize acil ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Teknolog Uluslararası Lojistik Ltd. Şti. genç filosu ile tüm dünyada parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet ağı, yaygın ve güçlü acentelikleri, operasyonel uzmanlığı, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık çözümleri geliştiriyor. Tekstilden otomotive, inşaattan perakendeye birçok sektör için özel çözümler sunuyor. 

Gümrükleme ve sigorta hizmetleri, çapraz taşıma modelleri, 3. ülke taşımaları, dahili taşımacılık hizmetleri ile A’dan Z’ye tüm lojistik ihtiyaçlarınız Teknolog Uluslararası Lojistik uzmanlığında çözümleniyor. 


Sunduğumuz Bazı Hizmetler
  • Rusya, B.D.T., Doğu Avrupa başta olmak üzere tüm ülkelere komple ve parsiyel taşımacılık hizmetleri.

  • Ukrayna, Rusya ve Kazakistan’da komple ve parsiyel yüklerin gümrükleme işlemleri.

  • Küresel ve lokal ölçekte gabari dışı yük taşıma hizmetleri.

  • Tüm Avrupa, Asya ve B.D.T coğrafyalarında çapraz taşıma modelleri.

  • Kazakistan’da gümrüksüz, Türkiye ve Gürcistan'da ise hem gümrüksüz hem de gümrüklü depolama hizmetleri.

  • Rusya ve Kazakistan’da dahili taşımacılık (iç nakliye) hizmetleri.Teknolog Uluslararası Lojistik: Havayolu Taşımacılığında Lider Çözümler

Zaman duyarlı gönderiler için hızlı ve güvenilir havayolu taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. Küresel hava kargo operasyonları ve güçlü iş ortakları ile müşterilerimize acil ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.


Teknolog Uluslararası Lojistik Ltd. Şti. İstanbul, Türkiye merkezli bir lojistik devi olarak 2016 yılından bu yana dünya genelinde başarılı lojistik operasyonları düzenlemektedir. Havayolu taşımacılığı alanında sağladığı etkili ve hızlı hizmetlerle müşterilerine güvenilir çözümler sunmaktadır. Teknolojik yenilikleri ve deneyimli ekibiyle donanmış olarak, 8 ülkede 30 merkez üzerinden kara, deniz ve havayolu taşımacılığıyla geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.


Havayolu taşımacılığı, günümüzde küresel ticaretin önemli bir köprüsü olarak işletmelerin zamanında ve güvenilir bir şekilde mallarını dünya geneline taşımasını sağlar. Teknolog Uluslararası Lojistik, müşterilerinin uluslararası pazarda rekabet edebilmesini ve büyümesini desteklemek için modern ve verimli havayolu taşımacılığı çözümleri sunar.


Avantajlı Havayolu Ağı:

Teknolog, sektördeki lider havayolu taşıyıcılarıyla güçlü iş ortaklıkları kurarak, müşterilerine kapsamlı bir havayolu ağı sunmaktadır. Bu ağ sayesinde, dünyanın dört bir yanına hızlı ve kesintisiz taşıma imkanı sağlar. Uzmanlık ve lojistik bilgisiyle, müşterilerine her türlü malzeme ve yükün havayoluyla taşınması için uygun ve verimli çözümler sunar.


Hızlı ve Güvenilir Teslimat:

Teknolog Uluslararası Lojistik, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Havayolu taşımacılığı sayesinde, müşterilerinin acil ve hassas sevkiyat ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve güvenilir teslimat süreçleri sunar. Zamanınızın ve ürünlerinizin değerini bilir, bu nedenle zamanında teslimat sağlamak için titizlikle çalışırız.


Güvenlik ve İzlenebilirlik:

Teknolog, havayolu taşımacılığı süreçlerinde güvenlik ve izlenebilirliği sağlamak için modern teknoloji ve sistemler kullanır. Müşterilerinin yüklerini başlangıçtan varış noktasına kadar takip eder ve her adımda güvenli bir taşımacılık süreci sağlar.


Uzman Kadro ve Müşteri Destek:

Teknolog, uzman ekibiyle havayolu taşımacılığının tüm yönlerini yönetir. Deneyimli lojistik uzmanları, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak en uygun çözümleri sunar ve sürecin sorunsuz işlemesini sağlar. Ayrıca, 7/24 müşteri destek hattı sayesinde müşteriler her zaman bilgi ve yardım alabilirler.


Teknolog Uluslararası Lojistik olarak, havayolu taşımacılığındaki lider konumumuzla müşterilerimize değer katan, hızlı ve güvenilir lojistik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Küresel pazarda rekabet eden işletmelerin güvenilir iş ortağı olarak, müşterilerimizin başarısına katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

---

Technologist by Numbers International Logistics

8

Country

30

Location

2000

Worker

Gallery

bottom of page